O nas

 

Wielu naszych gości stwierdziło, że w Willi Tadeusz czas wolniej płynie. Przedwojenny pensjonat w górach umiejscowiony jest u stóp dawnego kamieniołomu w otoczeniu pięknego lasu. Każdy spragniony ciszy, łona natury i odpoczynku odnajdzie tu swój azyl.

 

Prowadzenie Willi to dla nas nie tylko praca, ale rodzinna pasja. Pierwsza licencja została wykupiona już w 1924 roku, a historia domu sięga początku dwudziestego wieku. To co mamy do zaoferowania naszym gościom to nie tylko dach nad głową i miejsce przy stole, ale również atmosfera oraz tradycja. Panuje u nas ciepła i przyjazna dla wszystkich aura. Przez lata nasz dom odwiedziło wiele osób, których nazwiska i historie z nimi związane przechowywane są w naszych wspomnieniach i księgach pamiątkowych.

 

Willa Tadeusz pomieści około 40 osób w pokojach jedno, dwu, trzy i czteroosobowych. Ze względu na wiek domu w pokojach nie ma łazienek. Znajdują się one na parterze gdzie również jest jadalnia z kominkiem oraz duża przeszklona weranda z wyjściem do pięknego ogrodu. Na otaczającym terenie znajduje się także basen, plac zabaw dla dzieci, parking i miejsce na grilla lub ognisko. Codzienne posiłki to wytwory domowej kuchni, opartej na tradycyjnych recepturach i fantazji właścicielki spełniającej przeróżne życzenia kulinarne swych gości. Dla naszych bywalców kuchnia stała się sercem domu w którym zawsze ktoś się krząta.

 

Przez te lata odwiedziła nas niezliczona ilość osób spragnionych wypoczynku często przywożąc swych czworonożnych ulubieńców. Wszyscy zawsze są mile widziani i przyjmowani. Niejednokrotnie odwiedzający nas zostają stałymi bywalcami domu, a ich dzieci i przyjaciele często kontynuują zapoczątkowany przez nich zwyczaj. Dlatego możemy się pochwalić wielopokoleniowymi znajomościami dzięki którym podtrzymywana jest atmosfera domowego ogniska.

 

Bogate doświadczenie i wieloletnia tradycja pomaga nam w organizowaniu wakacji, ferii, świąt, szkoleń, warsztatów, a także imprez okolicznościowych takich jak wesela, urodziny i jubileusze. We wszystko to co oferujemy wkładamy naszą pasję i serce. Willa Tadeusz to nie typowy hotel w górach a przytulna enklawa gdzie mogą Państwo mile i przyjemnie spędzić czas. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi zakładkami strony, gdzie można znaleźć wiele ciekawych informacji dotyczących historii domu, usług i tego co dzieje się pod naszym dachem.